Karma 77 przysmaki dla psów i kotów – opinia

Kto z nas nie lubi od czasu do czasu przegryźć czegoś dobrego między posiłkami? Nasze zwierzaki również to uwielbiają! Dlatego sądzę, że dla mojego kota testy przysmaków były czystą przyjemnością. Jak nam poszło? Sprawdź naszą opinię: Karma 77 przysmaki dla psów i kotów.

karma 77 przysmaki

Mam taka jedną półeczkę w domu, w której zawsze awaryjnie trzymam tabliczkę czekolady, kilka cukierków lub słone przekąski. Tak na wypadek nagłej ochoty na coś słodkiego lub niezapowiedzianej wizyty znajomych. Mimo, że staram się nie spożywać takich produktów zbyt często, czasami potrzeba na kawałek czekolady jest silniejsza ode mnie. Jedna kostka czekoladki od czasu do czasu przecież nie zaszkodzi, a jakże może poprawić humor!

Uważam, że to samo tyczy się naszych zwierząt. One także zasługują czasem na odrobinę smakowej przyjemności między posiłkami! Dlatego w domu mam wyznaczone dwie półeczki ze smakołykami i przekąskami: jedną dla mnie, a drugą dla kota. Ostatnio do kociej półki doszły nowe przysmaki od firmy Pet Food 77. Jak ocenił je Koleżkot?

Czym charakteryzują się przysmaki Karmy 77?

Karma 77 produkuje przysmaki na podobnej zasadzie, co swoje karmy, o których więcej możesz przeczytać w mojej recenzji na temat Karmy 77. Zatem tylko przypomnę, że podobnie jak w przypadku karmy, przysmaki 77:

  • Powstają w niskiej temperaturze 77ºC dzięki czemu zachowują wysoką zawartość składników odżywczych i ich przyswajalność.
  • Produkty pochodzenia zwierzęcego stanowią co najmniej 65% składu. Dwie wersje smakowe zawierają ich nawet 80%!
  • Przysmaki mają czytelny, precyzyjny i prosty skład.
  • Pakowane są po 70 lub 100 g.

pet food 77 przysmaki

Karma 77 przysmaki dla psa i kota – moja opinia

Przede wszystkim ponownie muszę pochwalić prostą etykietę produktu oraz ekologiczne papierowe opakowania. Saszetki są bardzo wygodne i łatwo się otwierają. Granulki mają formę małych kosteczek, które dały się łatwo pogryźć kotu. Smakowitość i zapach również bez zarzutów, bowiem kot nawet nie dał mi zrobić zdjęcia i już pożarł wszystkie wysypane chrupki. Taka łapczywość kota mówi sama za siebie 😉

pet food 77 przysmaki dla psa i kota

Tak jak pisałam na początku: dla kota może być to grzeszny przysmak raz na jakiś czas, coś jak czekolada dla mnie. Bowiem przysmaki 77 zawierają w swoim składzie bataty i ziemniaki, a niektóre również groszek, przez co nie są idealnymi produktami dla kotów. Oczywiście są to składniki stanowiące mniejszość składu. Jednakże dla kotów zalecałabym wersje z najwyższą zawartością mięsa, czyli smaki Philip IV i Edward VII.

W przypadku psów standardy i wymagania żywieniowe są nieco inne niż kotów, dlatego przysmaki marki 77 mogą się okazać strzałem w dziesiątkę dla wszystkich psiarzy i ich czworonogów!

karma 77 przysmaki

Przysmaki 77 – dostępne smaki

  • Ambrosia Philip IV – 80% ryby
  • Ambrosia Edward VII – 80% drobiu
  • 77 Ambrosia Arthur – 65% indyk i dzik
  • 77 Ambrosia Henry VIII – 65% kaczka i kurczak
Podsumowanie

Mimo, że te przysmaki bardziej poleciłabym psom niż kotom, Koleżkot jest chyba innego zdania. Przysmaki marki 77 Pet Food Company bardzo mu zasmakowały i nie był w stanie się im oprzeć. Ciekawy sposób produkcji oraz ekologiczne opakowania na pewno wyróżniają markę 77 na rynku, dlatego polecam Ci przyjrzeć się jej bliżej – najlepiej na żywo w misce zwierzaka 🙂

Ściskam, Kasia

Follow my blog with Bloglovin

.

Leave a Comment