Mój super zwierzak II Edycja

Seria „Mój super zwierzak” trwa w najlepsze! Pora przedstawić Wam kolejne super pupile, które zostają gwiazdami dzisiejszego wpisu! Kogo ugoszczę tym razem? Zapraszam do lektury „Mój super zwierzak II Edycja”.

mój super zwierzak ii edycja

17. lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kota. Z tej okazji na Zwierzęcym Facebooku zrobiliśmy małą zabawę , podczas której poprosiłam opiekunów kotów o odpowiedź na pytanie „Czego nauczył mnie mój kot?”. Odpowiedzi były wspaniałe! Cierpliwość, nowy język, joga, sztuka latania i wiele więcej! Wyszło na to, że sporo możemy się nauczyć od tych naszych kochanych kotów…

Osoby, które wzięły udział w zabawie otrzymały możliwość publikacji informacji i zdjęć o swoim pupilu w kolejnej odsłonie „Mój super zwierzak”! Kogo tym razem gościmy na blogu?


Zanim przejdziesz dalej koniecznie zobacz pierwszą edycję serii „Mój super zwierzak”!


Mój Super Zwierzak II Edycja

Amber

„Ambi była już gościem na blogu Kasi, prezentowała się jako przedstawiciel rasy syberyjskiej. Tym razem przedstawiam ją totalnie personalnie, wykazuje typowo jak przystało dla „syberianów” towarzyskie nastawienie.. To co mnie najmocniej urzekło w tej rasie to bardzo silna więź. Bowiem z reguły mówi się że koty są mocno niezależne i chodzą własnymi ścieżkami. Oczywiście jest w tym ziarnko prawdy, lecz zdecydowanie syberiany uwielbiają kontakt z człowiekiem. Codziennie widzę jak Amber mocno tego potrzebuje – zawsze wita mnie jak się budzę albo przychodzę do domu. Oprócz tego potrafi ze mną „porozmawiać” w kocim języku i „wyjaśnić” o co jej chodzi. Właśnie o tym wspomniałam pod postem Kasi, że chyba nauczyłam się kociego języka ;).

Zawsze śpi w tym samym pokoju, w którym ja śpię. Potrafi się nawet obrazić jeśli wracam późno do domu. Jest ze mną przez pół mojego życia, dorastałam z nią i przez lata wypracowałyśmy sobie wspólnie niezwykłą relacje. Mówi się, że pies jest przyjacielem człowieka nie sposób się z tym nie zgodzić. Lecz uważam, że jeśli masz w domu kota to tak naprawdę masz w domu swoją bratnią duszę 🙂 Tylko lubi gubić trochę kłaki i wysypywać żwirek z kuwety!” – Oliwia.

amber mój super zwierzak

 

Ze względu na brak na ten moment tekstów i zdjęć o kolejnych zwierzakach, rozkoszujcie się zdjęciami słodkiej Amber. Pozostałe super zwierzaki zostaną uzupełnione z czasem 🙂

Ściskam, Kasia

Follow my blog with Bloglovin

.

Leave a Comment